10 knappe mannen met kids waar je compleet bij wegsmelt

Het is weer woensdag en in plaats van Woman Crush Wednesday maken we er gewoon Hot Daddy Wednesday van. Deze tien knappe mannen met kinderen zijn werkelijk waar een lust voor het hoog dus mogen we gewoon heel even genieten van deze schattige foto’s met hun kids?!

1. Nick Bateman

Een bericht gedeeld door Nick Bateman (@nick__bateman) op

2. John Legend

Een bericht gedeeld door John Legend (@johnlegend) op

3. Adam Levine

Een bericht gedeeld door Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) op

4. Mr. McCarthy

Klinkt heel mysterieus maar we konden zijn voornaam niet achterhalen. Maakt hem eigenlijk alleen maar sexier en zijn vrouw Nicola Cross plaatst waanzinnig mooie foto’s van deze man en zijn baby.

Een bericht gedeeld door Nicola Cross (@dicolaaa) op

5. David Beckham

Zijn kinderen mogen dan geen baby’s meer zijn, hij blijft nog steeds een van de knapste pappa’s ter wereld. David Beckham plaatste een tijdje geleden deze throwback van hem en zijn zoon, die inmiddels al weer 18(!!!) is.

Een bericht gedeeld door David Beckham (@davidbeckham) op

6. Luis Morrison

Een bericht gedeeld door Luis Morrison (@luismorrison39) op

7. Bradley Cooper

Een bericht gedeeld door Bradley Cooper (@bradleycooper__original) op

8. Justin Timberlake

Een bericht gedeeld door Justin Timberlake (@justintimberlake) op

9. Justin Baldoni

Een bericht gedeeld door Justin Baldoni (@justinbaldoni) op

10. Jamie Dornan

Een bericht gedeeld door Jamie Dornan (@jamie.dornan._) op

DILFS of Disneyland

Er is trouwens een Instagram account dat goud waard is. Iemand heeft besloten alle knappe papa’s in Disneyland op de foto te zetten en daar worden wij wel vrolijk van.

DILF spotted in Fantasy Land ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜ #dilfsofdisneyland #dadsofdisneyland #disneyland #dadsababe #dilf #disneydads

Een bericht gedeeld door DILFS Of Disneyland (@dilfs_of_disneyland) op

Om nog meer bij weg te smelten:

11 vader dochter liedjes die je emotioneel raken (van blijdschap of verdriet)

Laatste reactie
0 reacties totaal
Nog geen reacties
Praat mee op het forum
Reageer op artikel:
10 knappe mannen met kids waar je compleet bij wegsmelt
Sluiten