Finger lickin’ good! Duik met je kids de keuken in om deze kinderbueno cheesecake te bakken
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.famme.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F05%2Fkinderbueno-taart.jpg)
Dit heerlijke recept kún je echt niet negeren. Net als de kids ben jij waarschijnlijk (nog steeds) dol op kinderchocolade. Van kinderbueno ijsjes tot kinderbueno taarten. Deze cheesecake editie is echt een feestje om te maken én te eten. Het maken doe je natuurlijk gezellig samen met de kids en een goede playlist op de achtergrond.
Kinderbueno cheesecake
Deze kinderbueno cheesecake is echt goddelijk en je zet deze taart in een handomdraai (bijna dan) op tafel. Bakkers klaar? Bakken maar!
De ingrediënten die je nodig hebt
De bereiding van de taart
Begin met het voorverwarmen van de oven op 160 graden. Bedek de bodem van de springvorm met bakpapier of spray hem in met bakspray.
Maal de pennywafels fijn met een keukenmachine, blender of crunch deze zelf. Smelt daarna de boter in een pannetje en voeg er de gecrunshte pennywafels aan toe. Dit wordt de bodem van de taart. Verdeel het over de bodem van de springvorm en druk het deeg stevig aan met de achterkant van een lepel. Bak de bodem 10 minuten in de oven en laat deze daarna goed afkoelen.
In een kom klop je de roomkaas op en voeg daaraan de basterdsuiker en de zure room toe. Als het een luchtig beslag is geworden voeg je de drie eieren toe en roer je het beslag nogmaals goed door.
Smelt de Kinder Bueno au bain-marie en voeg dit toe aan het beslag van de roomkaas. Schep het mengsel over de bodem en zet de cheesecake nogmaals 50 minuten in de oven op 160 graden. Als de taart klaar is, moet hij nog 4 uur opstijven in de koelkast.
Voordat je de taart uit de koelkast haalt smelt je de melkchocolade (ook au bain-marie) en meng je de hazelnoten er doorheen. Giet het mengsel over de taart en versier de rest van de taart met de overgebleven Kinder Bueno’s.