31x kinderlijke dingen die elke volwassen vrouw doet (ja, jij ook!)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.famme.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F02%2Fvrouw-kijkt-naar-zichzelf-in-de-spiegel.jpg)
Volwassen? Eigenlijk zijn we allemaal gewoon hele grote kinderen. Opgroeien doen we later wel. En geef maar toe, deze kinderlijke dingen doe jij ook nog altijd.
Vroeger wilde we maar al te graag oud zijn. Dan mochten we dingen zelf bepalen zoals wanneer we naar bed gingen ,konden we tenminste naveltruitjes dragen bij temperaturen van -10 en konden we onbeperkt breezers drinken. Maar nu we oud – en in sommige gevallen – ook wijs genoeg zijn, brengt het leven toch wat andere verantwoordelijkheden met zich mee. Al blijven we van binnen stiekem altijd nog een kind.
Kinderlijke dingen die een volwassen vrouw doet
Want geef maar toe, ook jij…
- Zit regelmatig lekker ongegeneerd in je neus te peuteren.
- Duikt stiekem met je hoofd onder het bankdekentje om je eigen scheetjes te ruiken
- Geeft in je hoofd een optreden à la het niveau van mevrouw Beyoncé herself weg als je een lekker liedje luistert
- Huilt nog steeds om zielige films, animatie of niet
- en stiekem ook als iets niet gaat zoals jij dat wilt
- eigenlijk ook als je heel erg moe bent en gewoon even niks anders wilt dan liggen
- óók als je je teen stoot aan de tafelpoot en de pijn gewoon erger is dan welk leed je ook in je leven hebt gekend
- Verruilt het huilen voor een enorme driftbui als je het even helemaal hebt gehad. Stampvoeten, deuren slaan, we all do it
- Knipt soms je eigen pony of puntjes bij om er daarna achter te komen dat je beter toch dat tientje extra had kunnen neerleggen bij de kapper
- Bijt nog altijd je nagels. Sorry mam
- Krabt aan korstjes, wondjes en plekjes ook al weet je dat het je daarmee alleen maar erger maakt
- Wil soms te veel zeggen in één keer als je heel HEEL erg enthousiast bent over iets
- Bent voor elke presentatie net zo zenuwachtig als voor je eerste spreekbeurt
- Hoopt nog altijd op een puppy voor je verjaardag of Kerst
- Vraagt nog altijd je moeder om advies als je even niet weet hoe je foundation uit je witte broek krijgt
- Bestelt altijd frietjes als side dish in plaats van in zeewier gekweekte ambachtelijke gefabriceerde Twentse aardappeltjes. Friet it is!
- Gebruikt als je thuis aan het rommelen bent nog steeds zo’n enorme haarklem die je vroeger als tiener ook droeg
- Bent nog elke ochtend in de war welke kant van je panty nou de goede is. En nee, dat ligt niet aan jou maar aan het gebrek van je eerste koffie
- Slaapt nog steeds graag met een knuffel
- Wil altijd nog éven de souvenirswinkel van een dierentuin of pretpark in lopen om te zien wat voor hebbedingetjes ze hebben. ALLES GLINSTERT!
- Kiest altijd voor het roze (of gele) snoepje, die zijn het lekkerst
- Zit nog altijd met je eten te spelen of vist er dingen uit die je niet luist. Sorry no sorry doperwt, not today!
- Hebt nog altijd een hekel aan korstjes, zeker als ze droog zijn en smakeloos.
- Steekt per ongeluk je vinger op tijdens een meeting als je iets wilt zeggen
- Vind het spannend om naar grote bedrijven te bellen. WAT MOET IK ZEGGEN? PANIEK! “Goedemiddag u spreekt met … eh…”
- Maakt voor jezelf een bedje op de bank als je ziek bent. En een washandje en wat gewrijf over je rug zou ook wel lekker zijn.
- Wilt kiezen wat je gaat eten als je jarig bent.
- Kiest in dat geval toch het liefst voor pannenkoeken, patat of pizza
- Bent gek op traktaties als iemand op werk jarig is
- Hebt nog altijd moeite met het verschil tussen links en rechts
- Telt de maanden op je knokkels, net zoals je het alfabet zingt om te weten welke letter wanneer komt
Lees ook:
- Welk type oma is jouw (schoon)moeder? 4 verschillende (en herkenbare) type vrouwen uitgelegd
- 4 fouten volgens nieuwe moeders, die volgens ervaren moeders helemaal niet fout zijn