Eva ten Wolde
Eva ten Wolde Kinderen 15 jan 2021
Leestijd: 3 minuten

Babyboom: deze celebrities verwachten een kleintje in 2021!

Ze zijn in celebrity world druk bezig met het uitbreiden van gezinnetjes. Er zijn veel actrices, zangeressen én prinsessen in verwachting van een kindje. En wij willen de prachtige baby bumps van deze sterren dolgraag met jullie delen…

Komt ‘ie dan!

Dit zijn ze: de wereldberoemde mommies and daddies to be!

We kunnen niet wachten op de eerste kiekjes van de kersverse gezinnen. 😍

1. Emma Stone en Dave McCary

La La Land-actrice Emma Stone en haar man Dave McCary verwachten dit jaar een kindje! De zwangerschap is niet ‘officieel’ bekendgemaakt, maar deze foto’s zeggen meer dan genoeg….

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Emma Stone Official (@emmastoneoffl)

2. Hilary Duff en Matthew Koma

Het gezin van zangeres en actrice Hilary Duff en haar man Matthew Koma wordt uitgebreid! De kleine zal met open armen verwelkomd worden door grote zus Banks en nog grotere broer Luca.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Hilary Duff (@hilaryduff)

3. Meghan Trainor en Daryl Sabara

Zangeres Meghan Trainor en acteur Daryl Sabara kunnen hun geluk niet op met de komst van een kleine. ‘You all know how long I’ve wanted this,’ deelt ze via Instagram.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Meghan Trainor (@meghan_trainor)

4. Kelly Rowland en Tim Weatherspoon

De voormalige Destiny’s Child-zangeres Kelly Rowland krijgt er een tweede kind bij. Ze kondigde haar zwangerschap aan via de prachtige cover van Women’s Health. Wauw…

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Kelly Rowland (@kellyrowland)

5. Ashley Tisdale en Cristopher French

De liefde en het geluk spatten van de foto’s af. In het mooie buikje van High School Musical-actrice Ashley Tisdale schuilt een liefdesbaby…

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Ashley Tisdale (@ashleytisdale)

6. Karlie Kloss en Joshua Kushner

De voormalige Victoria’s Secret Angel Kloss en haar man Kushner zijn ook klaar voor een gezinsuitbreiding. Nou, dat wordt hoe dan ook een plaatje!

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Karlie Kloss (@karliekloss)

7. Rose Leslie en Kit Harrington

De acteurs Rose Leslie en Kit Harrington werden verliefd op de set van Game of Thrones. En nu wordt de liefde binnenkort bezegeld met een lieve zoon of dochter…

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Ursula Lake (@ursula_lake)

8. Prinses Eugenie en Jack Brooksbank

A royal baby is on the way! De kleindochter van de Engelse koningin zal aan het begin van 2021 moeder worden. Het kan ieder moment gebeuren…

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Princess Eugenie (@princesseugenie)

9. Nick Carter en Lauren Kitt

Nick Carter van de Backstreet Boys mag dit jaar voor de derde keer vader worden. Lauren kwam er na ruim 5 maanden pas achter dat ze in verwachting was! Na meerdere miskramen was deze verrassing meer dan welkom…

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 
Een bericht gedeeld door Lauren Kitt Carter (@laurenkittcarter)

Lees ook:

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Iedere zaterdag het beste van Famme in je mailbox 🙆🏻‍♀️

Een goed begin van je weekend met de mooiste verhalen van Famme